Як повідомляє 4PDA, креативне агентство Territory Studio, яке брало участь в розробці інтертитрів для Cyberpunk 2077, опублікувало у себе на сайті повідомлення про причетність до створення гри.

Читайте також: Найкращі ігри лютого – версія читачів Техно 24

У ньому також йдеться, що компанія з нетерпінням чекає релізу в 2019 році. Інформацію швидко прибрали, але інтернет нічого не забуває – скріншоти вже встигли розлетітися по мережі.

У CD Projekt RED і Territory Studio ситуацію, ясна річ, не коментують. Фанати ж з нетерпінням чекають виставки E3 2019, яка пройде з 11 по 13 червня в Лос-Анджелесі. Розробники вже підтвердили, що обов'язково покажуть гру на заході, там же можуть повідомити і точну дату виходу.

Cyberpunk 2077
Гру Cyberpunk 2077 представлять до кінця 2019 року

З чуток, релізу варто чекати в четвертому кварталі цього року. Проте ставитися до цих даних варто з певною часткою скепсису.

Крім того, зовсім недавно стало відомо, що CDPR зазнає труднощів, з огляду на які компанія може випустити рольовий шутер трохи раніше, ніж планувалося. Але і це не більше ніж домисли.

Трейлер гри Cyberpunk 2077 – дивіться відео

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно