Однак їй знадобиться ще кілька років на те, щоб створити власний 5G-модем. Як повідомляє ресурс The Information з посиланням на джерела самого Apple, 5G-модем компанії буде готовий не раніше, аніж 2025 рік.

Читайте також: 5G в Україні бути: Порошенко підписав відповідний указ

Коли з'явиться 5G від Apple. Компанія із Купертіно останнім часом найняла ряд фахівців у області модемів і мереж п'ятого покоління, а провідного розробника 5G-модемів Intel. Проте, розробка вимагає досить багато часу, відтак до 2021-го року, а саме цю дату попередньо анонсовували у компанії, навряд чи у Apple буде готовий власний модем.

Впродовж найближчих 6-ти років Apple використовуватиме 5G-модеми компанії Qualcomm, з якою не так давно з’ясувала всі патентні суперечки, та уклала довгострокову угоду про партнерство й ліцензування чіпів.

І майже одразу після оголошення про угоду Apple і Qualcomm компанія Intel оголосила про припинення розробки 5G-модемів, хоча раніше було запланованим те, що саме вона забезпечить майбутні iPhone і iPad модемами з підтримкою мереж п'ятого покоління.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно