Видання Bloomberg повідомляє, що в поточному році розробники отримають можливість перенести на macOS додатки для iPad. На 2020 рік намічено розширення підтримки на всі iOS-додатки. При цьому це будуть все ще різні додатки, які розробники повинні будуть відправляти в різні магазини.

Читайте також: Gmail для Android отримав оновлений дизайн

А ось в 2021 році все зміниться. Очікується, що тоді розробники зможуть об'єднувати додатки для iPhone, iPad і Mac в єдиний пакет single binary, який буде працювати на всіх перерахованих вище платформах і поширюватися через загальний магазин. Це означає, що за найближчі роки компанія також може змінити і об'єднати всі магазини додатків.

З огляду на чутки про намір Apple перевести свої ПК на власні процесори на базі архітектури ARM, це цілком очікувано. Правда, поки не ясно, чи буде компанія продовжувати розробку кількох ОС або спробує створити єдину систему для всіх платформ.


Apple об'єднає додатки для всіх операціних систем: iPhone, iPad і Mac

При цьому слід зазначити, що раніше Тім Кук зробив цікаву заяву, в якій зазначив, що об'єднання платформ в тій чи іншій формі може зробити Apple ефективніше. Але це зажадає низки компромісів.

Також глава корпорації зазначив, що навряд чи користувачі хочуть подібного злиття. Висловлював він особисту думку або точку зору корпорації – не ясно. Тим часом останні дані вказують, що в Купертіно все ж рухаються в цьому напрямку.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно