Ключові особливості смартфонів Google Pixel 4. Як повідомляє інтернет-ресурс BGR, однією з головних відмінностей новинок від попередників стане кількість оперативної пам'яті, яка зросте до 6 ГБ.

Читайте також: Назвали найпопулярніший смартфон в США

Збільшиться, за даними джерела, і розмір дисплея новинок. Pixel 4 отримає екран з роздільною здатністю 2280 х 1080 пікселів, а Pixel 4 XL – 3040 х 1440 точок, діагональ обох моделей наразі невідома.

Ще про одне нововведення повідомив відомий інсайдер OnLeaks, який опублікував ескіз Pixel 4, на фронтальній панелі якого в верхньому правому куті розміщений якийсь датчик, про який не повідомлялося раніше. Імовірно, йдеться про сенсор Soli Radar, який здатний на відстані розпізнавати різні предмети, включаючи банківські карти.

Характеристки Google Pixel 4. Інші характеристики апаратів невідомі. Очікується, що "серцем" новинок стане флагманська мобільна платформа Snapdragon 855, але Google ще не підтвердила цю інформацію.

Дата презентації Google Pixel 4. Зауважимо, анонс Google Pixel 4 та Google Pixel 4 XL очікується в жовтні 2019 року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно