Цей показник у 5 разів більший, ніж був у в лютому, передає Gizchina. Загалом, поставки iPhone в березні виросли на 416% в порівнянні з лютим цього року.

До теми Ухань після коронавірусу: Xiaomi офіційно відкрила свій фірмовий магазин у місті

Ринок оговтується

У лютому поставки смартфонів в Китаї скоротилися до мінімуму за всю історію. Причина – очевидна, пандемія коронавірусу та жорсткі карантинні обмеження.

У звіті китайської академії інформаційних і комунікаційних технологій (CAICT) йдеться, що в березні загальні поставки смартфонів у Китаї виросли на 241%, досягнувши 21,8 мільйона одиниць. Щоправда, це все ще на 23% нижче, ніж було у березні 2019 року.

На початку березня у Китаї відновили свою роботу торгові точки і системи доставки електронної комерції – вони перебували у режимі паузи під час жорстких заходів щодо стримування спалаху.

Через вплив коронавірусу корпорація Apple змушена була закрити всі свої магазини на території Китаю. Та вже 13 березня в компанії повідомили, що усі 42 офіційні магазини Apple знову запрацювали. Щоправда, деякі з них працюють за зміненим графіком.

Святкувати перемогу зарано

При цьому говорити про повне відновлення ринку ще зарано. Адже цей показник все ще на 20% менший, ніж було відвантажено в березні 2019 року.

Однак, виробники смартфонів покладають великі надії на відновлення попиту в Китаї. Адже і США та Європі ситуація продовжує загострюватись, тож це завдає збитку продажам та економічній ситуації загалом.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно