Vivo оголосила про початок роботи в Україні та додала українську версію на свій офіційний сайт.

"Україна стала першою країною Європи, куди прийшла компанія. Український ринок — перспективний для нас, і може стати надійним плацдармом для створення офісу, який допомагатиме всім країнам Європи вести єдину комунікацію та інформувати про новинки компанії", – цитує видання компанію.

Читайте також: Як виглядає український IT-шник: дослідження

Також на сайті є інформація про сервісний центр в Києві.

Вакансії у Vivo Україна

Разом із відкриттям представництва бренд запускає і пошук вакансій для роботи в офісі. Шукати компанія вирішила працівників за допомогою Work.ua. Цікаво, що роботу пропонують не лише у Києві, але й у Харкові. Тож, можливо, ще один офіс відкриють ще й у цьому місті.

Всього компанія розмістила десять вакансій із пропонованою зарплатою від 12 до 30 тисяч гривень. Наприклад, SMM-менеджерові пропонують 23 тисячі гривень.

Що пропонує компанія. Стартова лінійка смартфонів складається із п’яти моделей: Vivo Y15, Vivo Y93 Lite, Vivo Y17, Vivo Y91C і Vivo V15 Pro.

Що відомо про бренд Vivo? Це китайська компанія, що займається виробництвом смарфтонів. Компанію заснували у 2009 році в Китаї. У 2012 році компанія представила смартфон Vivo X1. З 2014 року почалась експансія на зарубіжні ринки. Нині вона є одним з найбільших виробників смартфонів в світі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно