Про це повідомляє китайське державне інформаційне агентство "Сіньхуа".

Читайте також: Наче фільм-фантастика: оприлюднили яскраві відео з ядра комети

Людство та дослідження Всесвіту не зупиниться на навколоземній орбіті. Тому, одночасно з будівництвом власної космічної станції, КНР приступить до реалізації плану з розвитку пілотованого простору,
– наголосив Цзяньпін.

Також дослідник представив план для космічної станції Китаю, будівництво якої завершать близько 2022 року. Варто зазначити, що розробка капсул для станції вже почалася.

Китайська космічна станція Tiangong вагою 66 тонн складатиметься з основної капсули Tianhe та лабораторних капсул Wentian та Mengtian. Вага станції може бути збільшена до 180 тонн, якщо це буде потрібно для наукових досліджень. Вона може вміщати від трьох до шести космонавтів та розрахована як мінімум на 10 років експлуатації, але цей термін може бути продовжений.

Станція буде відправлена ​​на орбіту на висоту близько 393 кілометрів. У капсулі, що летить на тій же орбіті, буде встановлений великий оптичний телескоп з полем огляду в 200 разів більшим, ніж у космічного телескопа "Хаббл". За необхідності капсула може зістикуватися з космічною станцією.

Читайте також: Надмасивна чорна діра в центрі Галактики може мати "блукаючих сестер"

Вчений також підкреслив, що головною метою проекту стануть передові наукові дослідження, в тому числі космічна медицина, космічні науки про життя та біотехнології, матеріальні науки, фундаментальна фізика мікрогравітації, астрономія та астрофізика.

Ми також перевіримо ключові технології, необхідні для дослідження космосу людством, – підкреслив Цзяньпін.