Серед продемонстрованих фото – загальна фотографія зонда і Марса, крупний план орбітального апарату "Тяньвень-1", Північна полярна шапка планети та апарат "Чжуронг", який фотографує поверхню Марса. Управління вирішило опублікувати знімки, щоб запевнити що "Тяньвень-1" у безпеці.

Цікаво Даруй святково: з нагоди зимових свят Samsung пропонує вигідні умови на телевізори й проєктори

Нові фото Марса

  • Передача фотографій зайняла близько 19,5 хвилини.
  • На кадрах зображений сам орбітальний апарат – він золотистого кольору, і частина поверхні Марса.
  • Крім полярних крижаних шапок, що складаються з сухого (твердий вуглекислий газ) і водяного льодів, можна побачити кратер імені Сергія Корольова і дюнне поле Олімпії.

Фото Марса
Марс з орбіти / Фото Національне космічне управління Китаю

На фото сонячне крило орбітального апарату – воно повністю розгорнуте, положення стабільне. Радіолокаційна антена підземного виявлення розташована паралельно сонячному крилу, а подовжувач магнітометра тягнеться у верхній лівій частині.

Північна полярна шапка планети
Північна полярна шапка планети / Фото Національне космічне управління Китаю

На зображенні видно крижану шапку Північного полюса Марса. Після багатьох років намерзання й танення він представляє кругову спіральну форму рельєфу, що складається з білого льоду і відкритої поверхні (гола порода) з центром на полюсі.

Поверхня Марса
Поверхня Марса в об'єктиві апарата "Чжуронг". Зображення складене з трьох окремих / Фото Національне космічне управління Китаю