Багато хто використовує Google Lens для інтерактивного перекладу дорожніх покажчиків і вивісок, подорожуючи за кордоном. Проте, додаток здатний на більше. Він має вбудовані функції сканування QR-кодів, розпізнавання тексту з зображень, рішення рівнянь, допомагає здійснювати покупки на найвигідніших умовах та багато іншого, пише 9to5google.

Цікаво Google Messages перестане працювати на "несертифікованих" смартфонах: кому слід перейматися

Рекорд Google Lens

Google Lens аналізує вміст ваших фотографій і відображає відповідну інформацію. Наприклад, він допоможе визначити породу тварини, назвати рослину або розповість історію пам'яток, відображених на знімку.

Google Lens розповість, на що
Google Lens розповість, на що "дивиться" ваша камера / Фото Google

Додаток був випущений окремим рішенням у 2018 році та досяг цього показника за такий короткий час.

Важливо відзначити, що Google Lens не встановлюється на смартфони "з коробки", тому більшість завантажень здійснюють люди, які самостійно вибирають його з Google Play. Деякі функції з часом знайшли застосування в Google Camera, але Lens все одно практично не має гідних альтернатив.

Нагадаємо, у вересні минулого року поріг в 500 мільйонів завантажень подолав і додаток YouTube Music. Очевидно, такі показники свідчать про високу якість і затребуваність додатків Google.