У тренуванні взяли участь 8 гравців Ageless shooters віком 55+. Зауважимо, до фінального складу команди увійдуть гравці, які покажуть найкращі результати.

Читайте також: Історія гри Counter-Strike: від користувацького моду до найпопулярнішої "стрілялки" у світі

Що відомо про команду?

До складу команди Ageless shooters увійшло 8 гравців віком від 55 років:

  1. Бірюкова Тетяна (Taskor), 60 років – пенсіонерка, раніше булаекономістом.

  2. Бондарчук Павло (ArCherP), 56 років – працює у сфері ІТ.

  3. Гнєдов Павло (Silent Sleep), 66 років – підприємець.

  4. Жданов Віктор (Stailhammer), 60 років – оперуповноважений внутрішнього карного розшуку.

  5. Кащєва Гала (Skean Dnu), 56 років – маркетолог, театральний менеджер.

  6. Лавріненко Олександр (Iron Hammer), 58 років – спеціаліст з виготовлення вентиляцій.

  7. Перетяка Олег (UKR.OP), 61 рік – лікар.

  8. Силенко Тетяна (Valkiria), 59 років – інженер-механік.


Учасники команди Ageless shooters

18 липня компанія Lenovo в партнерстві з благодійним фондом "Життєлюб" оголосила набір до найдорослішої команди із Counter Strike: GO в Україні. Серед усіх охочих організатори відібрали вісім учасників віком від 55 років, які володіють базовими комп’ютерними навичками і готові протягом шести тижнів інтенсивно тренуватися по 2-3 години на день.

Я почала захоплюватися комп'ютерними іграми близько 20 років тому. Вони тоді тільки почали з'являтися і я тоді із своїм сином почала грати в "бродилки", а потім ми вже разом грали в Need For Speed,
– відзначила учасниця команди Ageless shooters Гала Кащєва.


Учасники команди Ageless shooters

"Я завжди була з своїм сином, в першу чергу, другом і тому не забороняла йому грати в комп'ютерні ігри, а навпаки – намагалася зрозуміти та спробувати з ним. І коли я йому сказала, що піду грати Counter Strike: GO, він відповів мені, щоб я навіть не сумнівалась і спробувала", – додала Гала Кащєва.

Читайте також: Штучний інтелект модернізував культову карту Dust II в Counter-Strike

"Якщо говорити про соціальну відповідальність в будь-якій великій компанії, то це важлива складова роботи. Вона, в першу чергу, направлена на тих, хто потребує підтримки та допомоги", – прокоментував генеральний директор компанії Lenovo в Україні Тарас Джамалов.

Організація професійних спортивних турнірів – це вже не щось, чим можна підтримати кіберспорт. Це швидше реклама та комерція. Тому ми шукали нішу, де ми дійсно будемо комусь корисними. В цьому проєкті ми побачили можливість потоваришувати покоління, – додав Тарас Джамалов.


Тарас Джамалов

Що відомо про Благодійний фонд "Життєлюб"?

Благодійний фонд "Життєлюб" – це проєкт, спрямований на організацію дозвілля людей поважного віку і надання їм необхідної адресної допомоги. Фонд працює в Києві з 2013 року і наразі щодня надає різнобічну допомогу 1500 людям у віці 55+.

Якихось преференцій щодо вибору дисципліни не було. Сам сенс проєкту в тому, щоб зруйнувати стереотипи. Думаю, що ми створюватимемо подібні команди й з інших дисциплін, тому що є попит,
– підкреслив виконавчий директор Благодійного фонду "Життєлюб" Дмитро Заражевський.


Дмитро Заражевський

Що таке Comic Con Ukraine? Це наймасштабніший фестиваль коміксів і косплею в Україні, на якому відвідувачі можуть побачити грандіозне косплей-шоу, виставку коміксів, насолодитися зоною відеоігор і взяти участь у змаганнях. У 2019 Comic Con відбудеться 21-22 вересня на Арт-заводі "Платформа" в Києві.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно