Нещодавно стало відомо, що влітку 2021 року сервіс Bolt запускає в Естонії пілотний проєкт каршерингу Bolt Drive. Наразі невідомо, яка кількість автомобілів буде задіяна на старті.

Також читайте Bolt випускає на вулиці нову модель електросамоката 

Оренда автомобіля в Україні
Сервіс Bolt / Фото ITC.ua

Коли чекати на можливість орендувати автомобіль в Україні

На запуск проєкту в Естонії відреагував регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний, давши коментар виданню AIN.UA. Він зауважив, що для успішного функціонування цього зручного сервісу оренди автомобіля потрібне правильне державне регулювання: пільги для паркування або виділені місця для стоянки автомобілів, можливо навіть виділені смуги руху.

Також Потічний додав, що можливість запуску каршерингового проєкту в Україні можлива, але не раніше за 2022 рік. Це залежить від успіху пілотного проєкту в Естонії.

Про можливі плани запуску Bolt Drive в наших містах говорити ще дуже рано, адже компанія ще навіть не оголосила про офіційний старт в Естонії. Однак, на мою думку, в разі успіху на домашньому ринку, можна розраховувати на появу прокатних авто Bolt в наступному році – додав пан Тарас

Цікаве Uber відключив в Україні одну функцію

Що таке каршеринг?

Це, у широкому розуміння, спільне володіння автомобілем. У вужчому значенні – це короткострокова оренда автомобіля з можливістю закінчення угоди у зручний для водія час та в зручному місці. Як правило, оплата здійснюється похвилинно або погодинно. Часто для оренди використовується мобільний додаток з прив'язаною до нього банківською карткою.