У Міністерстві цифрової освіти закликають, амбасадорів допомогти родичам та знайомим підвищити їхні цифрові навички.

До теми Додаток Дія запрацював офіційно – де завантажити

“В Україні введено карантин на три тижні через коронавірус. Не рекомендують групові зібрання, зачинені навчальні заклади. Цей час можна провести з користю – подивитися вдома освітні серіали на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта, каже міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Кожна серія триває приблизно 10 хвилин. Серіал розрахований на 10 сезонів по 10 серій. Тож якщо ви не знаєте, чим зайнятися на карантині, це гарна можливість провести час з користю.

Хто може стати амбасадором?

Люди, які добре орієнтуються у новітніх технологіях. Також амбасадорами цифрової освіти можуть стати громадські організації, приватні компанії, бібліотеки, ЦНАПи, школи, університети тощо.

У чому проблема

За даними Міністерства, в Україні доволі низький рівень цифрової освіти. Так, 15,1% українців зовсім не мають цифрових навичок. Ще 37,9% співгромадян мають низький рівень. При цьому трохи більше половини, а саме 53% українців, мають показник володіння цифровими навичками нижче середнього.

Що таке Дія. Цифрова освіта? Це онлайн-проєкт, який має підвищити цифрову грамотність українців. Навчання відбувається через перегляд серіалів. Наразі доступні: базовий із цифрової грамотності (має три рівні знань), серіал для вчителів та серіал батьків "Онлайн-безпека дітей". В ідеалі, уряд планує збільшити цифрову грамотність до 100%.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно