Що відомо про пристрій? Хакерський інструмент, який отримав назву O.MG Cable, створений на основі оригінальних кабелів Lightning, тому виглядає дуже реалістично. Відмінність полягає в спеціальному чіпі, що забезпечує бездротовий доступ до пристроїв Apple, повідомляє ubergizmo.

Читайте також: Логотип Apple отримає низку корисних функцій

На виставці Def Con творець продав кілька кабелів за 200 доларів кожен. Скільки він буде коштувати після початку серійного випуску, даних поки немає.

Я підтримую суперпрозорий процес. (Практично) кожен, хто виробляє щось, має намір зберігати мовчання до дня релізу, коли представить річ цілком, вже готову до продажу або, як мінімум, дата початку продажів відома,
– підкреслив розробник пристрою.

Як себе захистити? Вихід для тих, хто всерйоз побоюється злому за допомогою подібного пристрою – купувати оригінальні аксесуари безпосередньо у Apple. Також технологія має деякі обмеження – зловмисник і його обладнання для злому повинні знаходитися на відстані не більше 90 метрів від чіпа.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно