Що пропонує JBL

Цікаво: Xiaomi надумала залишити стоматологів без заробітку

Прототип бездротових навушників, розроблений інженерами JBL, підключається до пристроїв користувача через Bluetooth, як звичайні бездротові навушники. Акумулятор на 700 мАг можна повністю зарядити за дві години через USB-шнур. Запасу енергії вистачить на 24 години звучання, що само по собі непогано.

Але найцікавіше у тому, що в дужки кріплення навушників вбудований матеріал, що вбирає сонячні промені. Цю фольгу виробляє шведська компанія Exeger під брендом Powerfoyle. На відміну від панелей, вона генерує енергію не тільки в сонячний день, але і в приміщенні, в умовах штучного або розсіяного природного освітлення.

Навушники JBL Reflect Eternals

Автономність

Розробники гарантують, що при повному заряді батареї півтори години просто неба достатньо, щоб продовжити роботу навушників до 68 годин – в залежності від умов освітлення.

Дві години в день на вулиці дозволять навушникам працювати протягом 168 годин, а 2,5 години зроблять музику практично нескінченною.

Інші функції JBL Reflect Eternals

Навушники сумісні з Google Voice Assistant і Amazon Alexa. Модель також забезпечена системою зв'язку, гарнітурою та фільтрацією фонових звуків.

Дата виходу й ціна

Компанія просить підтримати проєкт на краудфандинговій платформі Indigogo. Перші учасники можуть придбати JBL Reflect Eternals за 144 долари. Поставки навушників заплановані на жовтень 2020.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно