Нещодавня серія твітів Ілона Маска і Дмитрія Рогозіна вилилася в діалог, що містить взаємні критичні зауваження.

Цікаво Космічний корабель Ілона Маска успішно доставив вантаж з МКС

В чому справа

Все почалося з того, що глава "Роскосмосу" заявив, що ринкова ціна пуску SpaceX становить близько 60 мільйонів доларів, при цьому NASA платить за ті ж послуги "від півтора до чотирьох разів більше".

Коментуючи новину про майбутнє 30% зниження ціни на запуски "Роскосмосу" Маск зазначив, що проблема російських ракет полягає в неможливості їх повторного використання. Дмитро Рогозін, в свою чергу, заявив, що "Роскосмос" не потребує вказівок Вашингтона.

Головними "аргументами" Рогозіна у бік SpaceX стали відверто смішні звинувачення в тому, що компанія Маска лобіює санкції проти Росії та "Роскосмосу" і демпінгує ціни на запуски приховуючи реальну їх вартість.

Рогозін навіть вдався до однієї з теорій змови заявивши, що SpaceX насправді фінансується з бюджету США і без цих грошей на ринку вона б не протрималася.

На це Ілон Маск відповів цифрами, зазначивши, що ракети SpaceX підлягають повторному використанню на 80%, в той час коли ракети "Роскосмосу" відновлювані аж на 0%.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно