iPhone Xs

5 моделей смартфонів, які варто купити зі знижкою в січні 2020
25 січ
18:00
Коли нові моделі смартфонів виходять на ринок, то користувачі не одразу готові придбати новинку. Звичайно, через деякий час магазини обов'язково знизять їхню вартість. З іншого боку, якщо вичікувати надто довго, то характеристики можуть застаріти. Тож які смартфони можна і потрібно купити зі знижкою?
З’явились ціни нових iPhone, які представлять восени
11 лип
21:13
Вже у вересня ми побачимо нові пристрої від Apple. А чутками, вони мають отримати назви iPhone 2019 або або iPhone XI. Інформації про новинки вже досить багато. Тепер інсайдери навіть назвали вартість майбутніх новинок.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.