Що відомо про компанію SpinLaunch

Цікаво: Apple поставила найбільше смартфонів за останній квартал минулого року

SpinLaunch має намір організувати доставку супутників та інших вантажів на орбіту, запускаючи їх з Землі без використання ракетних двигунів – за допомогою гігантських строп.

Як повідомляють журналісти 9to5mac, команда обертала на високих швидкостях сонячні панелі, лінзи телескопів, акумулятори, GPS-модулі – вони вціліли з мінімальними або нульовими ушкодженнями.

В одному з тестів SpinLaunch прикріпили до центрифуги iPhone і змусили його обертатися з величезною швидкістю – в п'ять разів швидше за швидкість звуку,
– йдеться в матеріалі журналістів.

Що було з iPhone після екстримального тесту

Після тесту, в ході якого смартфон випробував навантаження в 10 000 разів сильніше за силу тяжіння на поверхні Землі, засновник компанії Джонатан Яні успішно використовував смартфон для зв'язку з колегою в додатку FaceTime.

Це, за словами представників компанії, свідчить про здатність електронних компонентів витримувати екстремальні навантаження під час прискорення, хоча деякі з пристроїв зажадають невеликих модифікацій.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно