Експерти популярного сервісу AnTuTu випробували можливості процесора, передає gsmarena.com.

До теми У бюджетного iPhone SE (2020) може з'явитися більша Plus-версія

Результати

Логічно, багато користувачів очікували, що за продуктивністю бюджетник не поступатиметься iPhone 11. Та перші тести в AnTuTu можуть розчарувати багатьох.

Так, випробування показують, що смартфон набрав 492 166 балів. Для порівняння iPhone 11 набрав у тестах 517 400. При цьому флагман 2018 року iPhone Xs Max показує гірший результат – 443 337 балів.

Насправді ж, різницю у тестах між iPhone 11 та iPhone SE (2020) можна пояснити тим, що останній має 3 ГБ оперативної пам’яті, в порівнянні з 4 ГБ у iPhone 11.

Також важливу роль може відігравати і програмне забезпечення. Також додамо, що це лише перший з результатів тесту, тому не варто робити остаточний висновок.

Рейтинг смартфонів на iOS у AnTuTu

Рейтинг девайсів на iOS у AnTuTu

Чим цікавий iPhone SE (2020)

Нова модель об'єднала в собі “класичний” компактний дизайн, як у 8 iPhone, при цьому топове "залізо". Так, діагональ дисплея 4,7 дюйма. Тут повернули товсті рамки і класичну кнопку "Додому" з сенсором відбитка пальця Touch ID.

Основна камера тут одинарна з роздільною здатністю 12 Мп. Також цікаво, тут є підтримка двох SIM-карт: фізичної та eSIM картки.

Ціна

На американському ринку iPhone SE 2020 із 64 ГБ вбудованого сховища оцінили у 399 доларів (10 800 гривень). Ціна в Україні поки невідома.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно