Про це повідомляє itechua.com.

Читайте також: Нові чутки про iPhone SE 2: Apple ще не приступила до виробництва смартфонів

Аналітик Джун Чжан зауважив, що у вересні цього року компанія Apple може представити публіці бюджетний смартфон iPhone 8s. Новинка стане модифікованою версією випущеного 5 років тому iPhone 5c, який мав пластиковий корпус (що не властиво компанії) та поставлявся в дешевій упаковці, а також був доступний в 5 кольорових рішеннях – блакитному, рожевому, жовтому, білому та зеленому.

Експерт запевняє, що iPhone 8s також буде доступний в 5 кольорах, при чому корпус буде виконаний із пластику, а не зі скла чи металу. Таке рішення дозволить провести чітку межу між звичайними смартфонами Apple та бюджетними версіями.


iPhone 8s отримає оснащення, як у iPhone 8, проте буде дешевшим

Як зазначається, новинка отримає таке технічне оснащення, як в iPhone 8, тобто смартфон матиме 6-ядерний чіп Apple A11 Bionic та 2 Гбайти оперативної пам’яті.

Читайте також: Довгоочікуваний бюджетник від Apple: з’явились фото дисплея iPhone SE2

Наразі точно не відомо скільки коштуватиме iPhone 8 "для бідних", проте якщо його позиціонують саме так, цінник навряд перевищить 500 доларів. Тобто на старті продажів за телефон проситимуть близько 12 тисяч гривень, а це вдвічі менше, ніж вартість інших нових моделей iPhone.