Що сталося

Важливо: Головний постачальник камер до iPhone призупинив свою роботу

На початку жовтня 2019 року новий iPhone 11 маленької Софі під час екскурсії по озеру в парку розваг Disney World випав з сумки в воду, йдеться на сайті PhoneArena.

Батьки дівчинки повідомили співробітникам парку про інцидент, хоча й не сподівалися, що смартфон буде працювати після "купання", адже виробник заявляє про збереження працездатності своїх пристроїв при зануренні у воду не більше, ніж на 30 хвилин.

Що було з смартфоном

Майже через два місяці спеціальна команда аквалангістів, яка періодично дістає з дна озера втрачені речі, виявила "дайвера мимоволі", і пристрій передали власникам. Всупереч скептичним очікуванням, смартфон нормально функціонував незважаючи на потрапляння в корпус піску і водоростей.

Варто відзначити, що одиничний випадок не варто розглядати як заклик до експериментів над своїм пристроєм. Виробники не рекомендують занурювати захищені за стандартом IP68 пристрої на глибину більше 1 метра довше, ніж на 30 хвилин.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно