Блогери YouTube-каналу EverythingApplePro провели практичне тестування відразу трьох поколінь iPhone.

Читайте також: Як презентація iPhone 11 вплинула на популярність минулорічних моделей

Суть тестування. Тестування проводилося за допомогою послідовного запуску різних додатків в два етапи. Такий сценарій, на відміну від синтетичних бенчмарків, емулює реальну поведінку смартфонів при повсякденному використанні.

Перший запуск демонструє "сиру" потужність заліза, а другий – наскільки добре ґаджет здатний утримувати додатки в оперативній пам'яті для повторного відкриття без перезапуску.

У випробуванні брали участь три покоління флагманів Apple: iPhone X, iPhone Xs та iPhone 11 Pro.

Тестування iPhone 11 Pro на швидкість процесора – дивіться відео

Результати випробування. У першому "раунді" позаторішня модель очікувано відстала від послідовників, зате iPhone Xs відстав від новинки всього на 1 секунду. А при повторному запуску додатків iPhone Xs зміг зберегти більше додатків в оперативній пам'яті і закінчив тестування за 5 хвилин і 21 секунду. Результат найновішого iPhone 11 Pro – 5 хвилин і 49 секунд. iPhone X "фінішував" за 7 хвилин і 27 секунд.

Примітно, що моделі iPhone 11 Pro та iPhone Xs оснащені 4 ГБ оперативної пам'яті, при цьому процесор новинки на 20% продуктивніше.

Читайте також: Як знімає камера iPhone 11 Pro: неймовірні фото

Чому iPhone 11 Pro зазнав поразки? Блогери припустили, що причинами відставання новинки від попередника могли стати недопрацювання iOS 13 та перероблений спеціально для новинки штатний додаток камери. Не виключено, що з апдейтом до iOS 13.1 ситуація зміниться на користь нового флагмана.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно