Графічний дизайнер Technizo Concept створив серію реалістичних зображень, а також відеоролик з демонстрацією майбутнього смартфона iPhone 13 Pro.

Найімовірніше, новинку презентують у вересні 2021 року. Однак чи буде він мати назву iPhone 13 невідомо. Є також чутки, що новинка дебютує під назвою iPhone 12s.

Цікаво З'явилися нові цікаві деталі про гнучкий iPhone

Що відомо про iPhone 13 Pro

Новинка отримає покращений екран AMOLED з адаптивною частотою оновлення зображення до 120 Гц. Також, згідно з витоками, виробник нарешті додасть дактилоскопічний датчик під поверхню екрану.

Так може виглядати iPhone 13 Pro: дивіться відео

iPhone 13 Pro успадкує дизайн iPhone 12 в цілому. Він отримає плоску рамку по периметру корпусу, а також квадратний блок основної камери. Весь цей блок камери буде покритий загальним захисним склом. Це дасть змогу:

  • по-перше, відразу ж зробити новий iPhone впізнаваним на тлі попередників,
  • по-друге, очищати всі камери буквально одним рухом, без необхідності протирати кожен модуль персонально.

Також ЗМІ кажуть, що Apple представить принаймні одну модель з дуже важливою зміною в дизайні і конструкції. В iPhone 13 Pro компанія Apple повністю відмовиться від роз'єму Lightning і провідний зарядки на користь MagSafe. Це допоможе зробити пристрій ще більш захищеним від впливу пилу і вологи.