Про це повідомляє MacRumors.

Читайте також: Неймовірно: iPhone X 2 тижні пролежав на дні річки та досі працює – відео

Якщо iPhone захищений паролем, то отримати доступ до інформації на ньому складно, але все ж реально. Правоохоронні органи і хакери використовують для цього спеціальний прилад під назвою GrayKey та його аналоги. Пристрій підключається до iPhone або iPad через роз'єм Lightning, а потім підбирає пароль до ґаджету.

Нова функція в iOS 12, яка буде активна за замовчуванням, запобігає передачі даних по USB, якщо власник не розблокував пристрій протягом останньої години. Для зняття обмеження досить ввести пароль або використовувати Touch ID / Face ID. При цьому на зарядку смартфона або планшета це ніяк не впливає.

В Apple ми ставимо клієнта в центр усього, що ми розробляємо. Ми постійно поліпшуємо захист в кожному продукті, щоб допомогти клієнтам захиститися від хакерів і викрадачів особистих даних. Ми дуже поважаємо правоохоронні органи, і наші поліпшення безпеки не створені для того, щоб перешкодити їм виконувати свою роботу,
– наголосивв представник корпорації Apple.

Якщо ж нова функція з якоїсь причини користувачеві не потрібна, то її можна відключити в налаштуваннях Touch ID або Face ID.

Читайте також: В мережі з'явилися нові подробиці щодо нових iPhone 2018 року

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно.