Про це повідомляє SlashGear.

Читайте також: Скільки часу треба працювати, щоб заробити на новий iPhone Xs: інфографіка

На офіційному форумі Apple почали з'являтися повідомлення, що свідчать про проблеми, пов'язані з зарядкою як нових iPhone, так і попередніх моделей лінійки, оновлених до iOS 12, включаючи планшети iPad. Апарати відмовляються заряджатися як за допомогою кабелю, так і в деяких випадках від бездротових зарядних пристроїв.

Деякі користувачі відзначають, що їх смартфон не заряджається ні за яких обставин, у інших дротова зарядка починає працювати тільки при включеному екрані, а у когось смартфон починав заряджатися лише після того, як в нього вставили кабель і активували дисплей, при цьому зворотна послідовність не працювала.

Пристрої на iOS 12 мають проблеми із зарядкою
Пристрої на iOS 12 мають проблеми із зарядкою

Відзначимо, що проблема спостерігається тільки на смартфонах і планшетах, оновлених до iOS 12. Ймовірно, помилка пов'язана з функцією безпечного режиму, призначеного для обмеження несанкціонованого доступу до пристроїв. Після години неактивності спеціальна утиліта відключає передачу даних через порт Lightning для запобігання доступу до даних.

Читайте також: Три причини, чому варто купити "бюджетний" iPhone Xr

Ця міра була прийнята для захисту від злому смартфона хакерами або спецслужбами. Судячи з усього, при підключенні пристрою до зарядки із заблокованим екраном програма дає збій і відключає гніздо повністю, включаючи можливість зарядки апарату.

В Apple вже вивчили відгуки користувачів і порадили заряджати "постраждалі" ґаджети тільки оригінальним мережним адаптером, уникаючи підключення до PC та інших пристроїв. Власникам таких девайсів залишається лише сподіватися, що знайдену програмну неполадку виправлять з черговим оновленням прошивки.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно