Про це повідомляє Apple-iphone.

Як відомо, першу бета-версію iOS 12 компанія випустила одразу після закінчення презентації WWDC 2018, що відбулась на початку червня. Протестувати оновлену операційну систему можуть звичайні користувачі за допомогою спеціального профілю.

Читайте також: Презентація Apple 2018: що представила компанія – фото і відео

iOS 12: що нового

В iOS 12 з’являться нові функції, змін зазнає також інтерфейс. Однак, основну увагу розробники закцентували увагу на продуктивності, таким чином iOS 12 стала вдвічі швидшою за iOS 11.

Так, за запевненням розробників, оновлена операційна система на 40% швидше буде запускати програми, в порівнянні з iOS 11; на 50% швидше працює з клавіатурою; та на 70% швидше відкриває додаток "Камера".

Стандартний додаток FaceTime в iOS 12 отримав ще одну важливу функцію – підтримку групових дзвінків. У такому дзвінку можуть брати участь до 32 користувачів одночасно.

Читайте також: Apple офіційно представила iPhone XS та iPhone XS Max: огляд новинок

Поліпшення отримає і додаток "Фото". Так, у смартфонах з'явилася нова вкладка "Для Вас", в якій автоматично збираються найкращі для вас фотографії. "Розумний" алгоритм iOS 12 визначає, які люди перебувають на обраних фотографіях, і пропонує поділитися знімками з ними.

Тепер в iOS 12 є можливість переглядати статистику використання акумулятора. Це допоможе користувачам розуміти, які програми є найбільш затратними для заряду акумулятора.

Також нова прошивка «навчилася» визначати коди перевірки у вхідних текстових повідомленнях і пропонувати їх для введення в Safari. Наприклад, якщо вам прийшла SMS з перевірочним кодом від банку або оператора зв'язку, то ввести код можна раз клікнувши і код з'явиться над клавіатурою.

Які пристрої оновляться до iOS 12

iPhone

iPhone X

iPhone 8

iPhone 8 Plus

iPhone 7

iPhone 7 Plus

iPhone 6

iPhone 6 Plus

iPhone 6s

iPhone 6s Plus

iPhone SE

iPhone 5s

iPad

iPad (2018)

iPad Pro 12,9″ першого і другого покоління

iPad Pro 10,5″

iPad Pro 9,7″

iPad Air 2

iPad Air 1

iPad п’ятого покоління

iPad (2017)

iPad mini 4

iPad mini 3

iPad mini 2

iPod touch

iPod touch шостого покоління

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно