Інтернет

Генеральна репетиція перед висадкою на Місяць: політ "Аполлона-10"
18 трав
16:30
Ступивши на Місяць, Армстронг вимовив свою історичну фразу: "Це один маленький крок для людини, але гігантський стрибок для всього людства". Ніл був правий, адже щоб зробити цей величезний стрибок, потрібно було зробити багато маленьких кроків. Про один з них, не дуже маленький, сьогодні і піде мова – про політ "Аполлона-10" до нашого супутника.
Зеленський розповів про забезпечення швидкого доступу до інтернету для громадян по всій Україні
17 трав
12:32
Під час Diia Summit, в рамках якого представили оновлений додаток Дія, Президент України Володимир Зеленський розповів про плани щодо забезпечення швидкого доступу до інтернету для громадян по всій Україні. Проєкт планують завершити вже до кінця 2021 року.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.