Intel

Довгоочікувані зрушення: нова графіка Intel виявилася кращою, ніж у AMD
3 чер
19:03
З 28 травня до 1 червня в Тайбеї пройшла виставка Computex 2019, на якій компанії Intel та AMD представили нові процесори. За результатами синтетичних тестів Ryzen 3000 виявилися на висоті, однак в реальних задачах чіпи Intel Core 10 покоління показали одназначну перевагу над конкурентом.
Програмна екосистема Intel значно перевершує конкурентів, – Раджа Кодурі
13 трав
14:03
Минулого тижня Intel провела щорічну зустріч інвесторів та менеджменту компанії. Основну увагу приділили стратегії розвитку корпорації на найближчі роки: зокрема, освоєння 10-нанометрового та 7-нанометрового техпроцесу та випуск нових продуктів для всіх сегментів ринку.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.