Про це повідомляє TechPowerUp.

Читайте також: Процесор Intel Core i9-9900K протестували на продуктивність: вражаючі результати

З іншого боку, компанія AMD для своїх HEDT-процесорів Ryzen Threadripper вже другий рік поспіль не скупиться на творче оформлення такої, здавалося б тривіальної речі, як пакувальна коробка. При погляді на упаковку Ryzen Threadripper як першого, так і другого поколінь, відразу стає ясно, що перед вами неабиякий товар.

Ціна Intel Core i9-9900K на Amazon
Ціна Intel Core i9-9900K на Amazon

Маркетологи Intel засвоїли урок конкурента і в свою чергу вирішили виділити процесор Core i9-9900K яскравим і незабутнім оформленням. Новинка засвітилася на сайті Amazon за "скромною" ціною 582,5 долара (близько 16 400 гривень). Щоб відповідати статусу найдорожчого і швидкого процесора масового сегмента, Intel Core i9-9900K "одягнений" в напівпрозору упаковку у формі дванадцятигранника.

Що стосується технічних характеристик, то Intel Core i9-9900K буде оперувати 8 фізичними ядрами з підтримкою технології багатопоточності і функціонувати на частоті від 3,6 ГГц до 5 ГГц. Як й інші моделі з індексом K, новинку можна буде додатково розігнати вручну. Відзначимо, офіційний анонс процесорів Intel Coffee Lake Refresh відбудеться вже цього місяця.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно