Про це повідомляється на офіційному сайті Intel.

Читайте також: Процесор Intel Core i9-9900K протестували на продуктивність: вражаючі результати

Свою діяльність фірма з Сан-Хосе (штат Каліфорнія, США) почала в 2011 році і за досить короткий термін зуміла обзавестися непоганим технологічним багажем і патентами в цій галузі, що стосуються, серед іншого, високошвидкісних інтерфейсів для обміну інформацією між модулями однокристальних систем.

Команда NetSpeed ​​Systems увійде до підрозділу Intel Silicon Engineering Group, яку очолює Джим Келлер. Колишній генеральний директор компанії Сундарі Мітра продовжить керувати нею на посаді віце-президента Intel.

Сундарі Мітра і Джим Келлер
Сундарі Мітра і Джим Келлер

Очікується, що завдяки придбанню NetSpeed ​​Systems чіпмейкер зможе швидше і з мінімальними витратами створювати і тестувати нові однокристальні системи, а також наростити швидкість передачі даних між функціональними блоками CPU. Останнє завдання стає все більш актуальним на тлі зростання числа фізичних ядер в процесорах для всіх сегментів ринку. Також відзначимо, що подробиці угоди Intel не розкриває.

Читайте також: Процесор Intel Core i7-9700K протестували на продуктивність: результати

Що таке SoC (однокристальна система)? Дизайн електронної схеми, яка вміщує функціональні складові цілого пристрою (наприклад комп'ютера) на одній мікросхемі. В залежності від призначення SoC може оперувати як цифровими сигналами, так і аналоговими, аналого-цифровими, а також частотами радіодіапазону.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно