Відмінності від базової версії. Як повідомляє Engadget, головною особливістю нового чіпа із назвою Core i9-9900KS стала рекордна для серії тактова частота, яку CPU може втримати на всіх ядрах одночасно.

Читайте також: Перші характеристики процесорів Intel 10 покоління з'явились в мережі

Спеціальний варіант представленого раніше Intel Core i9-9900K отримав 8 ядер, 16 потоків і 16 МБ кеш-пам'яті L3, як і попередник.

Ключовою відмінністю KS-модифікації стала підтримка турбо-частоти 5,0 ГГц на кожне ядро ​​– попередня модель могла розігнати до зазначеної цифри не більше одного ядра. Збільшилася і базова тактова частота процесора, яка становить 4,0 ГГц.

Intel Core i9-9900KS
Флагманський процесор Intel Core i9-9900KS офіційно анонсували

Основні характеристики. Для відводу тепла від кристала під кришкою CPU використовується припій замість термопасти.

Вбудоване графічне ядро ​​моделі ідентичне версії без літери S. Під час попередньої демонстрації Intel використовувала рідинну систему охолодження з замкнутим контуром.

Інші характеристики, дата виходу та ціна. TDP процесора не повідомляється, але імовірно складає більше 95 Вт, а при розгоні ця цифра може відчутно збільшитися. Детальні специфікації, дата початку продажів і ціна Core i9-9900KS будуть оголошені пізніше.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно