Розробка дискретної відеокарти. Як повідомляє Overclockers, Intel не розкриває нові подробиці щодо настільної графіки, яку готують до випуску.

Читайте також: Відеокарти NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti представили офіційно: характеристики та ціна

У цьому місяці стало відомо про придбання "синім" гігантом індійської компанії Ineda Systems, яка разом з підрозділом Intel в місті Хайдарабад (Індія) має намір розробляти дискретні GPU. До слова, загальна кількість співробітників в новому центрі розробки з урахуванням Ineda Systems оцінюється в кілька тисяч чоловік.

Intel Visual Technologies Team
Intel представила новий логотип підрозділу Visual Technologies Team

Крім того, Intel запрошує членів комп'ютерного співтовариства приєднатися до "графічної Одіссеї" – серії заходів по всьому світу, на яких представники чіпмейкера розкажуть про розробку дискретних графічних прискорювачів і зберуть зворотний зв'язок від учасників "Одіссеї".

Вбудована графіка. Нарешті, перші результати тестування графічного ядра Iris Plus Graphics 940 в 10-нанометрових процесорах Intel Ice Lake-U говорять про те, що Intel вдасться наростити швидкодію вбудованої графіки до рівня AMD Radeon Vega 8 / Vega 11.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно