Про це повідомляє 4PDA.

Читайте також: Intel переманила гуру маркетингу із AMD

Особливістю пристрою стала підтримка проміжного стандарту 5G New Radio, що дозволяє розгорнути мережі нового покоління на базі вже встановлених LTE-передавачів. Це дозволяє операторам здійснити перехід на швидкісний мобільний інтернет без заміни наявного обладнання.

Intel XMM 8160
Розміри модема Intel XMM 8160 в порівнянні з монетою

Крім того, модем зберігає зворотну сумісність зі звичними 4G, 3G і 2G, що дозволить користувачеві залишатися онлайн і при відсутності швидкого з'єднання.

У міру ж переходу на автономний стандарт 5G міняти смартфон не доведеться – модем просто перемкнеться на нові частоти, включаючи спектр міліметрових хвиль і смуги FDD і TDD з частотою мовлення від 600 МГц до 6 ГГц.

Intel XMM 8160
Характеристики модема Intel XMM 8160

Передбачається, що постачання нового модему почнуться не раніше другої половини 2019 року, а перші пристрої, обладнані XMM 8160, з'являться у продажі не раніше 2020 року. З чуток, Apple вже розглядає новинку в якості модуля зв'язку майбутніх iPhone.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно