Про це повідомляє Overclock3D.

Читайте також: Рекордна покупка: IBM придбала компанію Red Hat

За останній рік Intel прийняла на роботу Раджа Кодурі – колишнього главу Radeon Technologies Group, Кріса Хука – екс-директора з маркетингу ATI / AMD, і Тома Форсайта, який брав участь в розробці прискорювача Larrabee.

Напередодні стало відомо, що ряди Intel поповнив гуру маркетингу Даррен МакФі. Свій шлях в індустрії графічних рішень він почав ще в 2003 році в канадській фірмі ATI Technologies, яку три роки потому поглимнула Advanced Micro Devices.

Даррен МакФі
Даррен МакФі перейшов в Intel

У компанії AMD Даррен продовжував трудитися аж до 2015 року, а серед його найбільш значущих ініціатив можна відзначити рекламну кампанію The Fixer і комплекти Never Settle, що включають карти Radeon HD 7000 і купони на завантаження ряду ААА-проектів.

В Intel пан МакФі буде займати посаду директора з маркетингу продуктів, допомагаючи своєму старому знайомому Крісу Хуку просувати дискретні графічні рішення чіпмейкера. Цілком можливо, що зовсім скоро нас чекають несамовиті ролики зі знищенням як "зелених", так і "червоних" відеокарт.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно