На презентації, Intel також представив і "ремікс" знаменитого звукового сигналу, що використовується в рекламі фірмової продукції.

Цікаво Apple готує альтернативу відеокартам AMD і NVIDIA

Intel Evo

В рамках цієї ініціативи виробники ноутбуків орієнтуюватимуться на задані стандарти, такі як швидке завантаження, тривалий час автономної роботи (не менше 9 годин при роздільній здітності дисплея Full HD), вихід зі сплячого режиму менш ніж за одну секунду, швидку зарядку ( 4 години автономності після 30 хвилин зарядки) та інші.

Для отримання "відзнаки", яка покликана допомогти покупцям вибрати актуальний лептоп, новинки також повинні підтримувати стандарти Thunderbolt 4 і Wi-Fi 6 (Gig+). Всі ноутбуки з логотипом Evo будуть побудовані на базі процесорів Intel Core i5 або i7 11-го покоління з графікою Intel Iris Xe.


Вимоги Intel Evo для виробників

Моделі з підтримкою Intel Evo

Вже до кінця 2020 року очікується випуск більше ніж 20 ноутбуків зі знаком Evo, включаючи вже анонсовані:

  • Acer Swift 5;
  • Asus Zenbook Flip S;
  • Lenovo Yoga 9i;
  • Samsung Galaxy Book Flex 5G.

Оновлений логотип та звучання

В ході фірмової презентації Intel також продемонструвала оновлений логотип компанії. Присвячений його створення відеоролик дозволяє оцінити, як змінювався знаменитий напис з 1969 року до наших днів, а в кінці хвилинного відеоряду можна прослухати оновлений звук з п'яти нот, що став візитною карткою рекламних роликів бренду.

Відео оновленого лого та звуку: