Особливості тестів. Фахівці порталу NotebookCheck перевірили новий ноутбук Lenovo Yoga C940, всередині якого встановлено 4-ядерний процесор Core i7-1065G7 з графікою Iris Plus G7.

Читайте також: Що таке сокет: головні питання та відповіді на них

Результати. У стандартних тестах 3DMark графічний процесор з сімейства Ice Lake з 64 ядрами з помітним відривом обійшов AMD Radeon RX Vega 8 та Vega 10, а також базову версію GeForce MX250 від NVIDIA.

У BioShock Infinite графічний процесор Iris Plus G7 також виявився потужнішим рішень від AMD, але сильно поступився дискретним відеокартам NVIDIA. Обидві версії GeForce MX250 істотно перевершили продукт Intel за кількістю кадрів в секунду. Однак в Dota 2 Reborn графіка Vega 10 від AMD показала трохи вищий результат, ніж Iris Plus G7.

Що від цього отримають користувачі? Дані тести показують помітний приріст продуктивності у інтегрованої графіки Intel в порівнянні з попереднім поколінням, що дає змогу грати в більшість сучасних ігор, нехай і на мінімальних налаштуваннях графіки.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно