Про це він сам повідомив на сторінці у Facebook.

"Я схвильований, що отримав можливість очолити команду Instagram. Я хочу подякувати колишнім очільникам соцмережі (Кевіну Систрему і Майку Крігеру) за те, що вони довіряють мені… Я зроблю все можливе, щоб далі просувати їхні цінності", – написав Моссері.

Читайте також: Instagram покинули його засновники: в чому конфлікт та що буде з соцмережею

Новий очільник буде здійснювати нагляд за всіма функціями бізнесу та залучати нову виконавчу групу, включаючи керівника проекту, керівника продукту та керівника з операцій.

Що відомо про Адама Моссері? Він почав свою кар'єру з роботи дизайнера, керував власним дизайнерським консалтингом. У 2008 році він приєднався до дизайнерської групи Facebook. Пізніше Моссері працював у Mobile, Feed News. Після цього почав будувати кар’єру в Instagram.

Нагадаємо, 26 вересня стало відомо, що засновники соціальної мережі Instagram Кевін Систром і Майк Крігер вирішили покинути компанію. За повідомленням ЗМІ, до такого кроку бізнесмени вдались через тривалий конфлікт з керівництвом Facebook, зокрема з самим Марком Цукербергом

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно