Що зміниться для пересічних користувачів

За словами Моссері, для користувачів платна підписка є більш привабливим варіантом, ніж перегляд реклами у соцмережі. Він уточнив, що підписка передбачає випуск додаткового ексклюзивного контенту. Як це у підсумку буде реалізовано, не уточнюється.

Цікаво Смартгодинник Huawei Band 6 уже в Україні: два тижні автономної роботи й 96 режимів тренувань

Особисто я оптимістично налаштований і захоплений створенням продуктів для монетизації, які допоможуть авторам заробляти на життя в довгостроковій перспективі, замість виписування чеків їм безпосередньо. Хоча я не проти останнього,
– заявив Моссері.

Глава платформи також зазначив, що сервіс цікавиться можливими партнерствами у сфері NFT-токенів. Він вважає, що Instagram часто є платформою для демонстрації робіт художників та інших предметів мистецтва.

Наприклад, художник Вільям Шонс недавно повідомив, що Instagram зв'язався з ним з приводу потенційного NFT-продукту. Що саме це буде за продукт, не уточнюється.

Моссері також прокоментував популярність Reels. Він визнав, що сервіс поки поступається своєму конкуренту в особі TikTok і YouTube, але зазначив, що платформа набирає популярність в Бразилії і Індії.