Як виявилося, встановлення камери в кріплення дзеркала заднього виду було обумовлено ​​наміром компанії розвивати ідею безпілотного таксі на базі парку фірмових автомобілів з електродвигуном і системою автоматичного водіння.

До теми Маск: "Автопілот Tesla володітиме надлюдськими можливостями"

То для чого ж в Tesla камера

Для контролю стану салону і була передбачена камера, яка при такому сценарії використання транспортного засобу виконувала б антивандальную функцію.


Камера в салоні Tesla Model 3

Іншими словами, в разі псування інтер'єру Model 3 запис дозволила б подати на порушника в суд і стягнути компенсацію. Цю теорію вже підтвердив глава компанії в своєму твіттері.

Крім того, за даними інсайдерів, Tesla вивчає можливість впровадження та інших функцій, які передбачають використання камери в салоні. Не так давно вендор отримав патент на створення системи автоматичного регулювання сидінь пасажирів, яка, розпізнавши особу водія, здатна підлаштувати положення крісла під його переваги відповідно до збереженими раніше значеннями регулювання.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно