Ми вже писали про те, що наразі мільярдер намагається зменшити свою частку в сумі, яку повинен віддати за Twitter, і шукає інвесторів, що погодяться розділити з ним цей фінансовий тягар. Саме на зустрічах з потенційними інвесторами він заявив про плани через кілька років знову вивести компанію на біржу.

Цікаво Ілон Маск намагається зменшити частку власних грошей, які повинен віддати за Twitter

Що відомо

  • The Wall Street Journal посилається на власні джерела, однак не називає їх.
  • За їхніми даними, потенційне IPO може відбутися вже через три роки після покупки.
  • Інвестфонди часто роблять компанії приватними, щоб вивести їх з-під контролю акціонерів, а потім протягом п'яти років знову виводять на біржу, пише видання.
  • Плани Маска повинні переконати інвесторів, що він займеться поліпшенням бізнесу та прибутковості соцмережі.

У квітні Reuters повідомляв, що Маск планує зменшити виплати керівництву Twitter і знайти нові способи монетизувати соцмережу — наприклад, брати плату з сайтів, які посилаються на пости в соцмережі. 4 травня підприємець допустив, що соцмережа стане платною для рекламних і урядових акаунтів.

"Твіттер завжди буде безплатним для звичайних користувачів, але, можливо, за невелику плату для комерційних/державних користувачів".

Крім того, що він хоче зробити соцмережу менш цензурованою та суворою в плані модерації контенту, Маск практично не ділився точними планами щодо компанії. У якийсь момент він начебто сказав, що йому все одно, чи заробить він гроші на угоді.