Раніше 24 канал повідомляв, що до відкриття магазину в Україні компанія IKEA готувалась останні 14 років. Минулого літа компанія запустила українську версію сайту, а в травні 2020 року – магазин.

Цікаво Ринкові умови: чому ціни на товари IKEA в Україні вищі, ніж в сусідніх країнах

Коли запрацює онлайн-магазин IKEA

У мережі з'явилася інформація, що онлайн-магазин IKEA в Україні відновить роботу приблизно до 8 червня. Наразі компанія веде підготовку до повноцінного відновлення роботи. Інформацію в коментарі 24 каналі в "IKEA Україна" уточнили, зазначивши, що конкретної дати наразі немає, але в найближчі дні магазин роботу таки планує відновити.

Наразі конкретної дати, нажаль, назвати не можемо, але ми готуємося відновити роботу в найближчі кілька днів,
– повідомили в компанії.

Чому роботу магазину припинили

У компанії пояснили, що прийняли рішення про тимчасове обмеження роботи онлайн-магазину через великий наплив замовлень. Тим часом співробітники компанії займуться обробкою й доставкою вже оформлених замовлень.

Що таке IKEA?Це один із найвідоміших та найбільших у світі виробників швидко-збірних меблів. Штаб-квартира компанії базується у Нідерландах. З 2008 року вона є найбільшим у світі продавцем меблів.

Назва компанії — це абревіатура, що складається з ініціалів Інгвара Кампрада (ім'я засновника), Ельмтаріда (ферма, де він виріс), а також Агунарді (його рідне місто в Сьоленде, Швеція, саме у цій країні заснована корпорація).