Як повідомляє Gizchina, подібне рішення вже було застосовано в ASUS ROG Phone, але там кулер підключався окремо, тоді як в Red Devil 3 він буде вбудований в корпус.

Читайте також: Pocophone F2 від Xiaomi пройшов тест на продуктивність: що очікувати від смартфона

Побоювання. Користувачі висловили побоювання, що використання кулера всередині смартфона призведе до збільшення його товщини і зменшення ємності акумулятора. Глава Nubia у відповідь на це заявив, що Red Devil 3 буде тонше попередника, а ємність акумулятора при цьому тільки зросте.

Попередня система охолодження. Нагадаємо, що в Red Devil перших двох поколінь компанія використовувала комбіновану систему охолодження з застосуванням мідних трубок, заповнених спеціальною рідиною, і отворів в корпусі для циркуляції повітря.

Nubia
Патент нової системи охолодження від Nubia

За запевненням виробника, таке рішення дозволяє знизити температуру процесора на 13,2 градуса, підвищуючи тим самим його продуктивність на 70%. А у новому ґаджеті охолодження буде ще ефективніше.

Нова система охолодження. Для Red Devil 3 розробили систему з повітряним і рідинним охолодженням, яка займає дуже мало місця всередині корпусу. Nubia збирається використовувати технологію векторного управління, щоб кулер працював плавно, швидше і з меншим рівнем шуму.


Nubia Red Magic 3 першим в світі отримає активну систему охолодження

Компанія також має намір застосувати турбіну для виведення більшого обсягу повітря в меншому просторі, поліпшивши тим самим розсіювання тепла. Все це доповнять трубки з рідинним охолодженням.

Характеристики та дата виходу. Щоправда терміни виходу і характеристики Red Devil 3 поки не розголошуються.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно