Про це повідомляє 4PDA.

Читайте також: Ноутбуки ASUS із неанонсованими відеокартами NVIDIA GeForce RTX вже можна придбати

Зовні ROG Mothership нагадує Microsoft Surface Pro. Мобільним пристрій назвати вкрай складно: він оснащений 17,3-дюймовим дисплеєм, має товщину 3 сантиметри і важить майже 5 кілограм. Зате начинка планшета нічим не поступається топовим ігровим ноутбукам.

ASUS ROG Mothership
ASUS ROG Mothership отримав 17,3-дюймовий дисплей

ROG Mothership оснащений відкидною підставкою для установки на столі. Екран не сенсорний, тому повноцінно взаємодіяти з комп'ютером без миші і клавіатури неможливо. Остання поставляється в комплекті і підключається за допомогою магнітного кріплення (виходить повноцінний ноутбук), кабелем через USB Type-C або за допомогою Wi-Fi 2,4 ГГц. Крім того, клавіатура складається навпіл, так що її можна використовувати окремо від ROG Mothership.

ASUS ROG Mothership
ASUS ROG Mothership надійде в продаж до кінця 2019 року

Під 17,3-дюймовим Full HD-дисплеєм з частотою оновлення 144 Гц розмістилися процесор Intel Core i9-8950HK, нова відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2080 з 8 ГБ пам'яті GDDR6, до 64 ГБ оперативної пам'яті і RAID 0 масив з трьох NVMe SSD-накопичувачів по 512 ГБ.

Читайте також: Acer TravelMate X3410: представили потужний та легкий ноутбук для мандрівників

За запевненням виробника, центральний і графічні процесори працюють на підвищених частотах, що стало можливим завдяки використанню потужної системи охолодження.

ASUS ROG Mothership
ASUS ROG Mothership має не сенсорний дисплей

У продаж ROG Mothership повинен надійти в першому кварталі 2019 року. Ціна новинки поки не оголошена.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно