Нещодавно компанія представила довгоочікувану новинку – монітор Odyssey Neo G9. Розповідаємо, чому всім фанатам передового геймінгу варто звернути на неї увагу.

Цікаво Galaxy Z Fold3 / Z Flip3: переваги третього покоління революційних складаних смартфонів Samsung

Найсучасніші дисплейні технології та якість зображення

Якість зображення – найважливіша характеристика для будь-якої відеогри, і Samsung Odyssey Neo G9 не йде в цьому аспекті на жоден компроміс. Його роздільна здатність Dual Quad High-Definition (DQHD; 5120 × 1440) разом із піковою яскравістю 2000 нітів і статичним коефіцієнтом контрастності 1 000 000 : 1 забезпечують тільки найкращі враження від геймінгу.

Це стало можливим завдяки низці передових дисплейних технологій, зокрема Quantum Mini LED, яку вперше було представлено в лінійці телевізорів Samsung Neo QLED. Ця технологія застосовує цілковито нове джерело світла – світлодіоди Quantum Mini, чиї розміри становлять лише 1/40 від розмірів звичайних світлодіодів. Quantum Mini LED складається з надзвичайно тонких мікрошарів, у яких поміщається набагато більше світлодіодів. Їх доповнює технологія Quantum Matrix: завдяки 12-бітній градації яскравості вона дуже точно керує світлодіодами, а з 2048 блоками затемнення робить темні ділянки темнішими, а світлі – яскравішими. Технологія Quantum HDR 2000 допомагає досягати яскравості 2000 нітів і чудово відтворювати сцени з перепадами кольорів. Усе це створює неймовірне зображення в найвищій якості з бездоганним відображенням темних і світлих відтінків та чіткою деталізацією – важливий фактор під час гри, коли навіть найменші деталі можуть мати вирішальне значення для перемоги чи поразки.

Дизайн, що підсилює та доповнює геймінг

Odyssey Neo G9 оснащений 49-дюймовим дисплеєм зі співвідношенням сторін 32:9, забезпечуючи надширокий огляд ігрового поля. У поєднанні з кривизною 1000R, що відповідає полю зору людського ока, це надає очевидні переваги під час геймінгу: екран повністю заповнює периферійний зір користувача, і з таким широким оглядом ви не пропустите ворогів, що наближаються десь збоку.

Ігровий монітор Samsung Odyssey Neo G9
Ігровий монітор Samsung Odyssey Neo G9 / Фото Samsung

Odyssey Neo G9 також володіє особливою естетикою, що допомагає ще більше зануритися в гру. Його футуристичний білий глянцевий корпус має підсвітку із 52-ма кольорами та п’ятьма світловими ефектами. Функція Core Sync автоматично визначає відтінок у центрі екрана й забарвлює підсвітку на задній панелі в такий самий колір. Це розмиває межі віртуального та реального світів, створюючи приголомшливу пригодницьку атмосферу просто у вашій кімнаті.

Ігровий монітор Samsung Odyssey Neo G9
Ігровий монітор Samsung Odyssey Neo G9 / Фото Samsung

Крім того, Odyssey Neo G9 має в комплекті ергономічну підставку, що легко прикріплюється та регулюється за висотою, нахилом і поворотом. Так ви зможете розмістити монітор в оптимальному для вас положенні, щоб сидіти перед екраном було комфортно навіть під час проходження відеоігор із багатогодинними сценаріями.

Ігровий монітор Samsung Odyssey Neo G9
Ігровий монітор Samsung Odyssey Neo G9 / Фото Samsung

Ігрові функції

Весь ваш геймерський досвід і навички будуть марними, якщо сам монітор не відповідатиме їм на найвищому рівні. І Samsung Odyssey Neo G9 пропонує низку функцій і характеристик, що гарантують найкращі враження від гри.

  • Час відгуку 1 мс. Це період, потрібний для того, щоб сигнал відеокарти відобразився на дисплеї, чого Odyssey Neo G9 досягає всього за 1 мс. Ця характеристика стане в пригоді для ігор зі швидкою зміною зображень, наприклад, для шутерів чи гонок.
  • Частота оновлення 240 Гц. Цей показник означає кількість зображень, відтворених за одну секунду. Така висока частота оновлення забезпечує бездоганне відтворення ігор, насичених різноманітною графікою та візуалізаціями.
  • Низька затримка вхідного сигналу (Low Input Lag). Скорочує тривалість опрацювання команд і, відповідно, швидкість, з якою вони відтворюються на екрані, гарантуючи плавний геймплей.
  • AMD FreeSync Premium Pro та NVIDIA G-Sync Compatible. Синхронізують графічний процесор і дисплей, мінімізуючи спотворення. Кожна сцена відтворюватиметься динамічно й плавно, навіть під час гри, в якій багато різких рухів.
  • Auto Source Switch+. Автоматично перемикає монітор на нове джерело сигналу в разі під’єднання іншого пристрою.