Ігри

"Час танків": World of Tanks анонсувала наймасштабніший турнір року
18 трав
19:10
18 травня 2021 року відкрилася реєстрація на найбільший міжнародний турнір "Час танків". Цей захід пройде в онлайн-форматі та збере гравців з різних країн. Очікується, що кількість учасників сягне десятків тисяч: так, у минулому році турнір зібрав 57 000 гравців.
Для справжніх інтровертів: Nintendo запатентувала цікаву ігрову технологію
7 трав
08:03
Якщо ви любите грати в онлайн-ігри, але ненавидите спілкуватися з людьми, то компанія Nintendo запатентувала на такий випадок метод перетворення MMORPG в гру для одного гравця. На сайті відомства з патентів і товарних знаків США з'явився відповідний документ.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.