Як повідомляє CNET, створення окремої платформи для електрокарів дасть змогу оптимізувати розташування компонентів системи електричного приводу. А це відкриє нові можливості в плані конфігурації салону і використання доступного простору.

Читайте також: Volvo представила конкурента електрокара Tesla Model 3

Коли представлять нове авто? Компанія Hyundai має намір представити перший електромобіль на новій платформі вже в 2020 році. На жаль, подробиці про цей транспортний засіб поки не розкриваються.

Hyundai
Hyundai планує стати провідним виробником електромобілів

Плани компанії. Як зазначається, до 2025 року Hyundai розраховує розширити асортимент електрифікованих автомобілів до 44 моделей. До середини наступного десятиліття компанія має намір увійти до трійки провідних виробників електромобілів. Очікується, що на той час щорічний обсяг продажів електрифікованих машин марки досягне 1,67 мільйона.

Додамо також, що протягом наступних п'яти років Hyundai витратить на дослідження і розробки у сфері передових автомобільних технологій близько 40 мільярдів доларів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно