Патентну заявку Huawei Technologies до Світової організації інтелектуальної власності опублікували в кінці серпня 2019 року, повідомляє LetsGoDigital.

Читайте також: Huawei представила власну операційну систему для ноутбуків

Що відомо про патент? Згідно прикладеним до документа зображень, модуль фронтальної камери виробник планує розмістити у верхній частині дисплея на рівні рядка стану, в якому відображається потужність сигналу стільникової мережі і заряд акумулятора.


Як працює підекранна камера Huawei

Під "частково прозорою" поверхнею екрану передбачається розмістити не тільки сенсор самої камери, але і допоміжні датчики, а також модуль спалаху. Поки камера не використовується, її не видно. Прозорість екрану, що налаштовується в діапазоні від 50% до 99%, дає змогу розгледіти тільки іконки в рядку стану. При активації селфі-модуля ця частина дисплея стає повністю прозорою.


Huawei запатентувала підекранну камеру

Сумісність з типом дисплея. Запатентована технологія підходить як для IPS-матриць, так і для OLED-екранів, включаючи вигнуті. Документ також згадує технологію відтворення звуку через поверхню дисплея.

Терміни анонсу. З огляду на детальний опис всіх перерахованих технологій, появи новинок Huawei без отворів і вирізів можна очікувати вже найближчим часом.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно