Huawei

Роботу автопілота Huawei показали у складних дорожніх умовах: відео вражає
16 квіт
09:16
Нещодавно стало відомо, що компанія Huawei виходить на ринок електрокарів. Цю інфортацію офіційно підтвердив голова правління Huawei Сюй Чжіцзюнь. Він додав, що компанія продовжить нарощувати інвестиції в програмне забезпечення для розумних автомобілів для підвищення їх автоматизації.
Huawei випустила свою першу клавіатуру
11 бер
19:02
Наприкінці 2020 року компанія Huawei розпочала продаж настільного комп'ютера MateStation B515. Він поставляється в комплекті з монітором, мишею і клавіатурою. Зараз Huawei представила свою першу ультратонку дротову клавіатуру.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.