Про це повідомляє New Atlas.

Читайте також: В додатку Facebook Messenger з'явиться темна тема

Розробники з Huawei створили додаток Facing Emotions, який здатний розпізнавати емоції людей перед камерою смартфона і повідомляти про них користувачеві зручним способом. Під час роботи програми смартфон можна тримати в руках або помістити в спеціальний чохол. Додаток використовує камери на задній панелі смартфона і розпізнає з їх допомогою емоції по міміці на обличчі. Розробники навчили алгоритм розпізнавати сім типів емоцій: щастя, здивування, печаль, страх, гнів, презирство і огиду.

Facing Emotions
Інтерфейс додатку Facing Emotions

Після розпізнавання міміки додаток відтворює відповідний їй звук, а також відображає на екрані модель особи з такою емоцією. При цьому зображення на екрані відображається жовтим і чорним кольором, завдяки чому його контраст підвищується і його легше побачити людям зі слабким зором.

Додаток опублікували в магазині Google Play, але він доступний тільки для смартфона Huawei Mate 20 Pro. Компанія стверджує, що це обумовлено використаним в ньому процесором. Варто відзначити, що процесор HiSilicon Kirin 980 встановлений ще в п'яти моделях смартфонів, проте на них програма наразі не працює.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно