Що відомо про нову ОС? На торговому майданчику Vmall з'явилася лінійка лептопів Huawei під управлінням Deepin Linux – збірки на базі Debian з низкою модифікацій, включаючи власне оточення робочого столу Deepin Desktop Environment (DDE), повідомляє MSpoweruser.

Читайте також: Дизайн смартфона Huawei Mate 30 Pro показали на відео

Сервіси. З коробки операційка поставляється з фірмовим магазином додатків і набором корисного софту, включаючи браузер Google Chrome, офісний пакет WPS Office, а також клієнти Spotify та Steam. Інтерфейс операційної системи нагадує macOS, а в списку з 30 підтримуваних мов є російська.


Як виглядає нова ОС від Huawei


Лептопи під управлінням Deepin Linux вже надійшли у продаж

Чому обрали самне цю ОС? З огляду на те, що клієнтська частина десктопних додатків поступово переміщається в інтернет, користувачі стають менш залежними від ОС, а у виробників з'являється можливість використовувати альтернативні операційні системи. Цей крок також дає змогу знизити вартість ноутбуків – наприклад, моделі Matebook 13 і Matebook 14 на Deepin Linux обійдеться покупцям на 42 долари дешевше Windows-версії.


Інтерфейс Deepin Linux нагадує macOS

Ставлення редмондців до санкцій проти Huawei. Примітно, що раніше Microsoft виступила з критикою на адресу уряду США за санкційну політику щодо Huawei, яка раніше купувала у корпорації ліцензію на ОС Windows для своїх лептопів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно