Дизайн

Цікаво Лінійку смартфонів Huawei P40 представили офіційно: характеристики та ціна

Зовні пристрій виглядає як класичні сонцезахисні окуляри: його скляні елементи не мають електронних компонентів і можуть бути замінені на лінзи з діоптріями. Всі цифрові комплектуючі та вбудований акумулятор розміщені в дужках.

Корпус ґаджета захищений від попадання води і пилу за стандартом IP67. Передбачено в конструкції пристрою і чіп NFC для активації бездротової зарядки.

Розумні окуляри Huawei Gentle Monster X: фотогалерея

Особливості

У списку функцій моделі – управління відтворенням музики і вхідними дзвінками, а також активація голосового асистента. В якості альтернативи апаратним кнопкам використовуються самі дужки з сенсорними зонами.

За аналогією з бездротовими навушниками смарт-окуляри автоматично припиняють відтворення при знятті аксесуара.

Промо-ролик Huawei Gentle Monster X – дивіться відео

Для підвищення якості зв'язку при розмові по телефону використовується технологія шумозаглушення на базі подвійних мікрофонів з підтримкою алгоритмів штучного інтелекту. За заявою вендора, напівзакрита конструкція динаміків запобігає "витіку" музики або голосу співрозмовника.

Ціна

До теми Huawei Watch GT2: представили новий смарт-годинник із високою автономністю

Всього компанія представила п'ять модифікацій Gentle Monster X з різними варіантами дизайну оправи. Продажі новинки почнуться в кінці травня 2020 року. Найдоступніша модель Smart Southside-01 обійдеться покупцям в суму 283 долари (близько 8 000 гривень за курсом станом на 27 березня 2020 року), всі інші варіанти виконання з прозорими або сонцезахисними лінзами будуть коштувати 353 долари (близько 10 000 гривень).

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно